KÁRPÁT-MEDENCEI CSALÁDSZERVEZETEK SZÖVETSÉGE

Együtt könnyebb...

”Mindent a családért” a tiszavasvári nagycsaládos bakterházban

2022. augusztus 3.

A Tiszavasvári Nagycsaládosok Egyesülete július 30-án vendégül látta a ”Mindent a családért” Nádudvari Nagycsaládosok Egyesülete 50 fős csoportját. A nádudvari barátainkat legelőször a Civil Házban fogadtuk, bemutattuk nekik az egyesületünket, meséltünk a mindennapi munkánkról, feladatainkról, a jó gyakorlatainkról, s a legújabb pályázatunkról, a  „Nagycsaládos bakterház” projektről is. Majd kötetlen beszélgetés alatt még közelebbről hallhattunk a hajdúsági nagycsaládosok sikereiről s problémáikról. Sok közös pontot talált a két szervezet.  Ezután egyesületünk önkéntesei segítségével és idegenvezetésével bejártuk a városközpontot. Végezetül a Vasvári Pál Múzeum mindkét épületszárnyát végigjárhatták a nádudvariak.

 « Vissza Vissza a lap tetejére

Hírlevél feliratkozásEseménynaptár

Közelgő események

június 10.

11:00

Csíkszereda, Erdély

Gyereket a magasba Csíkszeredán!

Esemény
Csíki Anyák Egyesülete

június 10.

10:00

Dunaszerdahely, Felvidék

Gyereket a magasba Dunaszerdahelyen!

Esemény
Szövetség a Közös Célokért

június 30.

-
július 2.

A szabadtéri Astra Múzeum skanzenje

Hungarikum Napok Nagyszebenben

Esemény
HÍD – Szebeni Magyarok Egyesülete