KÁRPÁT-MEDENCEI CSALÁDSZERVEZETEK SZÖVETSÉGE

Együtt könnyebb...

Élelmezés világnapja a Szent József Nagycsaládosok egyesületénél

2022. október 16.

Október 14-én az Élelmezés világnapján a Szent József Nagycsaládosok egyesülete tartós élelmiszert, játékot és könyveket osztott ki az egyesület közel 70 családjának. Minden évben a székelyudvarhelyi Vöröskereszt és a Rotary Club gyűjtést szervez a nagycsaládos egyesületünk számára. Ilyenkor a városunk apraja/ nagyja bekapcsolódik a gyűjtésbe, hogy örömet szerezzenek a nagycsaládosoknak. A Kis Szent Teréz plebánia ad otthont az adományok kiosztásához A drágulások ellenére nagylelkűen hozták a gyűjtőpontokra az idős néniktől a kisgyerekes szülőkig mosolyogva a könyvet, játékot, élelmiszert. Ismét megtapasztaltuk az együttérzés, az összefogás, a nagylelküség, és Szeretet megtartó erejét. Az adományokat Barni és Huba atyák áldották meg a kiosztás előtt, és együtt imádkoztak hálát adva minden jótevőért.

 

Juon Anna elnök tudosítása

 « Vissza Vissza a lap tetejére

Hírlevél feliratkozásEseménynaptár

Közelgő események

május 25.

10:30

Taksonyfalva, Felvidék

május 25.

08:30

Taksonyfalva, Felvidék