KÁRPÁT-MEDENCEI CSALÁDSZERVEZETEK SZÖVETSÉGE

Együtt könnyebb...

Elismerés a Tiszavasvári Nagycsaládosok Egyesületében végzett önzetlen, önkéntes munkáért

2023. május 22.

Május 20-án Budapesten, a Szent Margit Gimnáziumban rendezte meg a  Nagycsaládosok Országos Egyesülete idei éves közgyűlését.

 

Legelőször a díjai és kitüntetések átadására került sor. 160 díjazottnak köszönte meg az országos szervezet a családokért, egyesületünkért végzett áldozatos munkáját. A NOE Tiszavasvári Nagycsaládosok Egyesületéből hárman részesültek elismerő oklevélben: Losoncziné Kéki Judit, Losonczi Anita és Tóth László. Személyesen nem tudták átvenni az elismeréseket, így azok későbbi időpontban kerültek számukra átadásra. Hálásak vagyunk a sok-sok segítségért, áldozatos önkéntes munkájukért, amelyet egyesületünkben végeznek.

 « Vissza Vissza a lap tetejére

Hírlevél feliratkozásEseménynaptár